SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Kvalita našich služeb je založená na dlouhodobých zkušenostech v oboru a na výběru kvalitních zaměstnanců. Pevně věříme, že pokud se rozhodnete spolupracovat s naší firmou, vaši důvěru rozhodně nezklameme.

NAPSALI NÁM

Cinema City Czech s.r.o. »
Od roku 2002 využíváme služeb společnosti TSplus servis s.r.o., která zajišťuje kompletní zajištění úklidu pro síť multikin Cinema City... Celé znění dopisu čtěte ZDE... »

ALLEGRO s.r.o. »
Společnost TSplus servis s.r.o. byla pro úklidovou činnost našich kancelářských prostor a stavebních zakázek vybrána na základě kladných referencí... Celé znění dopisu čtěte ZDE... »

UNION OCEL, s.r.o. »
Společnost TSplus servis s.r.o. uklízí naše kancelářské prostory. Tato společnost zcela naplňuje naše představy o kvalitním úklidu, profesionálním přístupu, ... Celé znění dopisu čtěte ZDE... »

TSplus servis s.r.o. je spolehlivým obchodním partnerem zaručujícím vysokou kvalitu odvedené práce a dlouhodobou stabilitu poskytovaných služeb.

Důležitá je spolehlivost, vstřícnost a individuální přístup ke každé zakázce.

Součástí strategie naší společnosti je neustálé zvyšování kvality poskytovaných služeb s použitím nejmodernějších technologií.

Základem jsou pro společnost TSplus servis s.r.o. motivovaní, profesionálně vyškolení a loajální zaměstnanci, kteří dosažení strategických cílů společnosti zodpovědně podpoří.

Kvalita a profesionalita v každém detailu!

Česká republika

TSplus servis s.r.o.

kancelář:
Vrážská 1562/24a
153 00 Praha 5 - Radotín
+420 732 219 457
info@tsplus.cz

Slovenská republika

TSplus servis s.r.o.

organizačná zložka
Einsteinova 20
851 01 Bratislava
+420 732 219 457
tpokora@tsplus.cz