KRÉDO SPOLEČNOSTI

Dvě desítky let na českém trhu

Tradice společnosti TSplus servis s.r.o. sahá až do roku 1998, kdy firma se statusem fyzické osoby zajišťovala jednorázové i pravidelné úklidy domácností či malých firem. Výrazného rozmachu firma dosáhla v roce 2002, kdy převzala kompletní zajištění úklidu pro síť multikin Cinema City. Transformace v TSplus servis s.r.o. proběhla v roce 2008, kdy došlo zároveň k výraznému rozšíření poskytovaných služeb na úroveň kompletního kancelářského servisu, který dnes firma nabízí desítkám stálých spokojených zákazníků.

Strategie společnosti

Součástí strategie společnosti je neustálé zvyšování kvality poskytovaných služeb s použitím moderních technologií, školení motivovaných, profesionálně vyškolených a loajálních zaměstnanců, kteří aktivity k úspěšnému dosažení strategických cílů společnosti zodpovědně podpoří.

Kvalita a profesionalita v každém detailu

Společnost TSplus servis s.r.o. patří mezi přední společnosti na českém trhu, které poskytují kompletní služby správy nemovitostí se zaměřením na úklidové práce pro firmy a domácnosti s širokou paletou služeb, které se vyznačují především individuálním přístupem k zákazníkům a profesionální kvalitou. Našim cílem je poskytovat takové služby, které našim zákazníkům zajistí především maximální pohodlí s vytvořením prostoru pro činnost, která je předmětem jejich podnikání, bez zbytečné starosti o úklid či potřebný servis. Kvalita našich služeb je založená na dlouhodobých zkušenostech v oboru a na výběru kvalitních zaměstnanců. Pevně věříme, že pokud se rozhodnete spolupracovat s naší firmou, vaši důvěru rozhodně nezklameme.

Vyberte si z naší nabídky služeb

Provádíme veškeré vnitřní a venkovní úklidové práce na pravidelné i jednorázové bázi. Zajistíme kompletní úklidové práce kanceláří, bytů, rodinných domů, panelových domů, hotelů, škol, výrobních hal, obchodů, kulturních a sportovních zařízení a dalších. Dále nabízíme čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken, podhledů a výloh včetně rámů, praní záclon, ošetření podlah polymerovými vosky, dodávka hygienických potřeb a sanitárního vybavení pro sociální zařízení, ošetření pevných ploch polymerními vosky, strojové čištění atd.

Krédo společnosti

TSplus servis s.r.o. musí zůstat spolehlivým obchodním partnerem zaručujícím vysokou kvalitu odvedené práce a dlouhodobou stabilitu poskytovaných služeb, také naplňovat potřeby koncových zákazníků realizací efektivní činnosti. Naše firma klade důležitost na spolehlivost, vstřícnost a individuální přístup ke každé zakázce.

Cíl společnosti

Maximální spokojenost zákazníků, účast ve výběrových řízení, zvyšování úrovně námi poskytovaných služeb.

Česká republika

TSplus servis s.r.o.

kancelář:
Vrážská 1562/24a
153 00 Praha 5 - Radotín
+420 732 219 457
info@tsplus.cz

Slovenská republika

TSplus servis s.r.o.

organizačná zložka
Einsteinova 20
851 01 Bratislava
+420 732 219 457
tpokora@tsplus.cz